Ekspres Melitta® CAFFEO PASSIONE OT | SREBRNY | F53/1-101 EU |

 • Dodaj recenzję:
  • 6758086
  • Producent: MELITTA
  • Kod producenta: 4006508215478
  • Waga: 10 kg
  • Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 2 113,01 zł 2 599,00 zł
  • Oblicz

  Melitta® Caffeo® Passione® OT

  Teraz tak łatwo możesz cieszyć się pyszną kawą - wystarczy wcisnąć przycisk.

  Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo i dużo, dużo więcej - teraz wystarczy wcisnąć przycisk, aby móc delektować się wykwintną kawą, spienionym mlekiem oraz otrzymać gorącą wodę. Po prostu wybierz jeden z 10 rodzajów kawy i ciesz się pyszną kawą i pełnym aromatem. Ekspres do kawy Melitta® Caffeo® Passione® OT ma elegancki i kompaktowy design. Znajdzie się na niego miejsce w każdej kuchni. Ekspres do kawy Caffeo® Passione® OT zaskakuje intuicyjną obsługą i łatwo można go utrzymać w czystości.

   Mission Eco & Care

  Mission eco & care


  Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

   

  Najlepszy system aromatowy

   

  Najlepszy system aromatowy

  Uszczelnienie Aromasafe® znajdujące się na opakowaniu ziarna oznacza, że smak i aromat różnych ziaren kawy są jeszcze lepiej chronione. Funkcja Bean to Cup oznacza, że mielona jest tylko taka ilość kawy, jaka jest potrzebna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona.

   

   

  Kompaktowa budowa, nowoczesny design

   

  Kompaktowa budowa, nowoczesny design

  Caffeo® Passione® OT wyznacza nowe standardy w zakresie kompaktowej budowy. Forma sześcianu robi wrażenie. Poza tym ekspres do kawy jest tak kompaktowy, że wszędzie można znaleźć dla niego doskonałe miejsce.

   

  Funkcja One Touch

   

  Funkcja One Touch


  Niezależnie od tego, czy masz ochotę na jedną z zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu potrzebujesz gorącej wody, za jednym wciśnięciem przycisku otrzymasz swój ulubiony napój.

   

  10 odmian kawy

   

  10 odmian kawy


  Wciskając jeden przycisk możesz otrzymać 4 klasyczne rodzaje kawy: espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato. Korzystając z funkcji przepisów możesz stworzyć kolejnych 6 wyśmienitych rodzajów kawy: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

   

  Oryginalny proces przygotowywania kawy

   

  Oryginalny proces przygotowywania kawy


  Specjały kawowe przygotowywane są poprzez zastosowanie właściwej kolejności dodawania składników, zgodnie z oryginalnymi włoskimi recepturami. Na przykład, aby otrzymać latte macchiato espresso dodawane jest dopiero po pianie i mleku. W przypadku cappuccino, espresso nalewane jest przed spienionym mlekiem.

   

  Kolorowy wyświetlacz TFT

   

  Kolorowy wyświetlacz TFT

  Kolorowy wyświetlacz TFT wysokiej rozdzielczości zapewnia możliwość intuicyjnej i łatwej obsługi. Czytelne instrukcje podane krok po kroku prowadzą przez menu.

   

   

  Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

   

  Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

  Otwór wylotowy typu All-in-One z dwiema dyszami na kawę, jedną na mleko i mleko spienione oraz jedną na gorącą wodę pozwala na przygotowanie ulubionego napoju bez przemieszczania filiżanki. Przyjemne oświetlenie LED ukazuje Twoją ulubioną kawę w najlepszym świetle. Wysokość regulowana do 135 mm, dzięki czemu zmieszczą się nawet wysokie szklanki do latte macchiato.

   

   

  Tryb Podwójnego Kubka

   

  Tryb podwójnej filiżanki


  Możliwe jest jednoczesne napełnianie dwóch filiżanek kawy. (tylko kawy czarne)

   

   

  Łatwe czyszczenie parą wodną

   

  Łatwe czyszczenie parą wodną


  Oprócz zintegrowanego programu do dokładnego czyszczenia systemu mleka, funkcja Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną) oznacza możliwość wyczyszczenia urządzenia w sposób szybki i higieniczny. Części mające styczność z mlekiem czyszczone są za pomocą gorącej wody i pary - zależnie od wyboru, po każdej filiżance kawy lub osobno za pomocą menu.

   

  Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

   

  Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia


  Caffeo Barista® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

   

  Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku

   

  Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku


  Dzięki praktycznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.

   

   

  Funkcje oszczędzania energii

   

  Funkcje oszczędzania energii


  Caffeo® Passione® jest wyposażony w programowalny tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika oraz 0-watowy wyłącznik ręczny i posiada pakiet oszczędzania energii.