Powystawowy! Melitta® Caffeo® Barista® TS F76/0-200 | stalowy | menu PL | + 1 kg kawy | intenseAroma |

 • Dodaj recenzję:
  • 867
  • Producent: MELITTA
  • Kod producenta: 4006508208111
  • Waga: 10 kg
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 3 251,22 zł 4 590,00 zł 3 999,00 zł

  EKSPRES POWYSTAWOWY

  STAN WIZUALNY - DROBNE RYSKI

  ILOŚĆ ZAPARZONYCH KAW - 0

   


  imageDrogi kliencie,
  Nasza firma posiada autoryzację serwisu Melitta®. Dzięki temu możemy zagwarantować, że oferowany ekspres Melitta® Caffeo® TS posiada najnowszą wersję oprogramowania. W związku z tym ekspres posiada:

  - 21 przepisów kawowych (w poprzednich wersjach 18)
  - funkcję intenseAroma (w poprzednich wersjach brak funkcji intenseAroma)
  - ogólne usprawnienia w funkcjonowaniu ekspresu


  Melitta® CAFFEO Barista® TS

  Barista w Twoim domu.

  Kawa jest czymś znacznie więcej niż tylko ciepłym napojem. Prawdziwi smakosze kawy cenią jej aromat oraz możliwość parzenia na różne sposoby. Z myślą o tych smakoszach Melitta wyprodukowała Caffeo Barista® TS - urządzenie o ekskluzywnym wyglądzie, które imponuje wygodą i łatwością w użyciu.

  Innowacyjny system wyboru ziaren, aktywne monitorowanie ziaren, 21 rodzajów kawy oraz oświetlony otwór wylotowy All-in-one to tylko kilka z wielu funkcji urządzenia Barista.

   

  Najlepszy system aromatowy Plus

   

   

  "intenseAroma" właściwości

  Funkcje intenseAroma można wybrać zamiast standardowego procesu zaparzania. Rezultatem jest szczególnie intensywny smak kawy - bez konieczności zmiany ilości kawy lub używanej wody. Funkcja ta może być wybrana dla wszystkich kaw.

   

   


  MISJA ECO&CARE

   

   

   

  MISJA ECO&CARE

  Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

   

   

   

  Automatic Bean Select

   

   

  Automatyczny wybór ziarna


  Dla prawdziwych koneserów ziarna kawy nie są jedynie ziarnami. Każda kawa ma określony bukiet zapachowy, konsystencję, kwaskowatość oraz wiele innych cech. W celu czerpania radości z kawy przygotowanej jakby przez prawdziwego baristę, funkcja automatycznego wyboru zawsze wybierze właściwe ziarno spomiędzy dwóch rodzajów.

   

   

   

   

  21 Kaffeerezepte

   

   

  Funkcja książki z przepisami


  Kochasz dobre espresso i inne klasyczne kawy, ale przepadasz również za szczególnymi specjałami, takimi jak flat white lub americano? Wybierz spomiędzy 21 rodzajów kawy, które w łatwy sposób możesz wywołać z menu.

   

   

  Original Preparation Process

   

   

  Oryginalny proces przygotowania

  Kawy przygotowywane przy użyciu składników w odpowiedniej kolejności, zgodnie z oryginalnymi włoskimi przepisami: w przypadku latte machiato, espresso dodawane jest dopiero po spienieniu mleka; w przypadku cappucino, espresso nalewane jest przed spienieniem mleka.

   

   

   

   

   

   

  Kolorowy wyświetlacz TFT


  W celu zapewnienia maksymalnej łatwości użytkowania zastosowany został kolorowy wyświetlacz TFT charakteryzujący się wysoką rozdzielczością. Jasne wskazówki krok po kroku przeprowadzą Cię przez menu.

   

   

   

   

  All-in-one Auslauf

   

   

  Otwór wylotowy All-in-one


  Kawa, mleko, spienione mleko oraz gorąca woda - niezależnie od tego, jakie składniki chciałbyś dodać do swojej ulubionej kawy, dzięki otworowi wylotowemu All-in-one nie musisz już przesuwać kubka tam i z powrotem. Dzięki regulowanej wysokości do 140 mm jest dużo miejsca nawet na wyższe szklanki do latte macchiato.

   

   

   

  Easy Steam Cleaning

   

   

  Łatwe czyszczenie parowe

  Tak jak w przypadku zintegrowanego programu do wewnętrznego czyszczenia systemu mleka, funkcja Łatwego Czyszczenia Parowego zapewnia szybkie i higieniczne czyszczenie; części mające kontakt z mlekiem czyszczone są przy użyciu gorącej wody oraz pary. Za pośrednictwem menu można wybrać albo opcję czyszczenia po każdej filiżance kawy, albo wywoływać odrębnie.

   

   

   

  Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

   

  Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia


  Caffeo Ci® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

   

   

   

  Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku

   

  Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku


  Dzięki praktycznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.

   

   

   

   

   

  <./center>