Ekspres Melitta® Solo | srebrny | E950-101 |

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 6571856
 • Producent: MELITTA
 • Kod producenta: 4006508195978
 • Waga: 10 kg
 • Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • Cena netto: 1 056,10 zł 1 499,00 zł 1 299,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
 • Gwarancja dodatkowa GRATIS: 12 miesięcy

 

Melitta®  SOLO

Czysta przyjemność picia kawy.

Zaletą SOLO® & MILK są małe gabaryty, szerokość ekspresu wynosi jedynie 20 cm. Jest to najcieńszy automatyczny ekspres do kawy na rynku. Melitta CAFFEO®SOLO® & MILK to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który oferuję doskonałą technologię parzenia czystej kawy, ze świeżo zmielonych ziaren. 

Zgrabny, w pełni automatyczny ekspres do kawy, stworzony z myślą o tym co najważniejsze: czystej przyjemności picia kawy zaparzonej ze świeżo zmielonych ziaren. Inne zalety tego urządzenia to minimalistyczny projekt, kompaktowy rozmiar i łatwość użytkowania. Niekiedy mniej to więcej - więcej przyjemności z picia kawy i więcej miejsca.

Czysta przyjemność picia najwyższej jakości kawy.

 

Mission Eco & Care

Mission eco & care


Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

 

 

 

Purystyczny i kompaktowy

 

 

Purystyczny i kompaktowy


20 cm szerokości, 32,5 cm wysokości, 45,5 cm głębokości - SOLO® & MILK jest jednym z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na świecie, a mimo to zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla wysokiej klasy technologii Melitta.

 

 

Samodzielne przygotowanie kawy

 

Samodzielne przygotowanie kawy


Smak bez kompromisów: Wybierz swoją temperaturę zaparzania oraz moc kawy. Za pomocą pojedynczego obrotu możesz wyregulować ilość kawy do określonego rozmiaru kubka (30- 220ml)

 

 

 

Wyjątkowy proces zaparzania

 

Wyjątkowy proces zaparzania


W celu zapewnienia maksymalnej przyjemności SOLO® & MILK wyposażone jest w funkcję zaparzania wstępnego: w celu uwolnienia maksymalnego aromatu z kawy, przed rozpoczęciem właściwego procesu, kawa wypłukiwana jest przez wodę. W celu uzyskania optymalnego efektu, należy oczyścić całą jednostkę zaparzającą.

 

 

 

Regulowana wysokość dozownika kawy

 

Regulowana wysokość dozownika kawy


Dozownik kawy można ustawić na wysokość 135 mm, w celu podstawienia szklanek na Latte-Macchiato lub bardzo szerokich kubków oraz pucharków.

 

 

 

Tryb Podwójnego Kubka

 

Tryb Podwójnego Kubka


Po naciśnięciu przycisku, SOLO® & MILK przygotowuje dwa kubki kawy w tym samym czasie. (tyllko kawy czarne)

 

 

 

 

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

 

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia


Caffeo Solo® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

 

 

 

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku

 

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku


Dzięki praktycznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.

 

 

 

 0-watowy przełącznik

0-watowy przełącznik

Po aktywowaniu przełącznika 0-watowego, następuje odłączenie SOLO® od głównego zasilania. Ustawienia osobiste są zachowywane. Funkcja włączania/wyłączania jest programowalna. Urządzenie można ustawić tak, aby odłączyło się automatycznie od głównego zasilania elektrycznego po upływie określonego czasu.

 

 

 

 

Informacje

Kolor:
Kawy mleczne za naciśnięciem jednego przycisku: Nie
Możliwość stosowania wysokich szklanek - 15,3 cm: Nie
Wyświetlacz: Symbole
Łączność Bluetooth: NIE
Dzienna wydajność: Użytek domowy, do 30 kaw