Ekspres Melitta® Caffeo® Solo® | srebrny | E950-101

 • Dodaj recenzję:
  • 6571856
  • Producent: MELITTA
  • Kod producenta: 4006508195978
  • Waga: 10 kg
  • Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 1 218,70 zł 1 499,00 zł
  • Oblicz

  Melitta® CAFFEO® SOLO

  Czysta przyjemność picia kawy.

  Zaletą SOLO® & MILK są małe gabaryty, szerokość ekspresu wynosi jedynie 20 cm. Jest to najcieńszy automatyczny ekspres do kawy na rynku. Melitta CAFFEO®SOLO® & MILK to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który oferuję doskonałą technologię parzenia czystej kawy, ze świeżo zmielonych ziaren. 

  Zgrabny, w pełni automatyczny ekspres do kawy, stworzony z myślą o tym co najważniejsze: czystej przyjemności picia kawy zaparzonej ze świeżo zmielonych ziaren. Inne zalety tego urządzenia to minimalistyczny projekt, kompaktowy rozmiar i łatwość użytkowania. Niekiedy mniej to więcej - więcej przyjemności z picia kawy i więcej miejsca.

  Czysta przyjemność picia najwyższej jakości kawy.

   

  Mission Eco & Care

  Mission eco & care


  Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

   

   

   

  Purystyczny i kompaktowy

   

   

  Purystyczny i kompaktowy


  20 cm szerokości, 32,5 cm wysokości, 45,5 cm głębokości - SOLO® & MILK jest jednym z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na świecie, a mimo to zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla wysokiej klasy technologii Melitta.

   

   

  Samodzielne przygotowanie kawy

   

  Samodzielne przygotowanie kawy


  Smak bez kompromisów: Wybierz swoją temperaturę zaparzania oraz moc kawy. Za pomocą pojedynczego obrotu możesz wyregulować ilość kawy do określonego rozmiaru kubka (30- 220ml)

   

   

   

  Wyjątkowy proces zaparzania

   

  Wyjątkowy proces zaparzania


  W celu zapewnienia maksymalnej przyjemności SOLO® & MILK wyposażone jest w funkcję zaparzania wstępnego: w celu uwolnienia maksymalnego aromatu z kawy, przed rozpoczęciem właściwego procesu, kawa wypłukiwana jest przez wodę. W celu uzyskania optymalnego efektu, należy oczyścić całą jednostkę zaparzającą.

   

   

   

  Regulowana wysokość dozownika kawy

   

  Regulowana wysokość dozownika kawy


  Dozownik kawy można ustawić na wysokość 135 mm, w celu podstawienia szklanek na Latte-Macchiato lub bardzo szerokich kubków oraz pucharków.

   

   

   

  Tryb Podwójnego Kubka

   

  Tryb Podwójnego Kubka


  Po naciśnięciu przycisku, SOLO® & MILK przygotowuje dwa kubki kawy w tym samym czasie. (tyllko kawy czarne)

   

   

   

   

  Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

   

  Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia


  Caffeo Solo® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

   

   

   

  Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku

   

  Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku


  Dzięki praktycznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia również może zostać wyczyszczone.

   

   

   

   0-watowy przełącznik

  0-watowy przełącznik

  Po aktywowaniu przełącznika 0-watowego, następuje odłączenie SOLO® od głównego zasilania. Ustawienia osobiste są zachowywane. Funkcja włączania/wyłączania jest programowalna. Urządzenie można ustawić tak, aby odłączyło się automatycznie od głównego zasilania elektrycznego po upływie określonego czasu.

   

   

   

   

  Informacje

  Kolor:
  Kawy mleczne za naciśnięciem jednego przycisku: Nie
  Możliwość stosowania wysokich szklanek - 15,3 cm: Nie
  Wyświetlacz: Symbole
  Łączność Bluetooth: NIE
  Dzienna wydajność: Użytek domowy, do 30 kaw