MELITTA® CI Touch® | F63-101 | SREBRNY |

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 6761410
 • Producent: MELITTA
 • Kod producenta: 4006508217786
 • Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • Cena netto: 2 600,81 zł 3 199,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
CI Touch®
 

CI Touch®

Intelligent technology for individual coffee enjoyment

Melitta® CI Touch® to wyjątkowy talent wśród ekspresów automatycznych do kawy. Można w nim przygotować liczne międzynarodowe specjały kawowe na pomocą jednego przycisku. Ekskluzywne funkcje takie jak „Młynek dwukomorowy” pozwala zawsze wybrać odpowiedni typ ziaren kawy a wyjątkowo cichy młynek, nowoczesny wygląd, i intuicyjna obsługa sprawiają, że ekspres staje się przyjemnością.

 

 

 

 

 

 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
 • Gwarancja dodatkowa GRATIS: 12 miesięcy

 

 

10 przepisów kawowych 

Dzięki CI Touch® możesz cieszyć się szeroką gamą kawowych specjałów. Oprócz 4 klasyków - espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato - można przygotować 6 innych specjałów kawowych, takich jak lungo, americano i 

espresso macchiato.

 

 

 

 

 

Manualny wybór rodzaju ziaren

Aby idealnie przygotować liczne kawowe specjały, potrzebne są różne rodzaje ziaren kawy, aby zapewnić jak najlepsze doznania smakowe. Dlatego CI Touch® ma dwukomorowy pojemnik na ziarna kawy o nazwie "Bean Select" (wybór ręczny), który w zależności od receptury i osobistego smaku pozwala na wybranie łagodnych ziarnen kawy lub silne aromatycznych. Pokrywa Aromasafe®i  czarny pojemnik pomagają zachować intensywny smak kawy. Zintegrowany zsyp kawy mielonej daje również możliwość użycia kawy, która jest już zmielona.

 

 

Włoski sposób przygotowania kaw 

Włoski proces przygotowywania kaw zapewnia autentyczny smak, gwarantując, że składniki są dodawane we właściwej kolejności zgodnie z oryginalną włoską recepturą. W przypadku latte macchiato, espresso dodaje się po mleku i spienionym mleku, a w przypadku cappuccino jest odwrotnie.

 

 

 

 

 

 

Funkcja Moja Kawa

Nie chcesz za każdym razem ustawiać parametrów swojej kawy? Nie ma problemu! Dzięki funkcji "Moja Kawa" możesz indywidualnie zaprogramować swoje ulubione przepisy kawowe. Melitta(R) CI Touch(R) zapisuje ustawienia preferencji dla maksymalnie 4 osób.

 

 

 

 

 

 

Kolorowy Wyświetlacz TFT

Innowacyjny panel dotykowy oznacza, że można obsługiwać ekspres, delikatnie dotykając wyświetlacza, co czyni go bardzo łatwym w użyciu. Kolorowy wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości podpowiada czytelne instrukcje.

 

 

 

 

Jeden dotyk

 

 

Jeden dotyk

CI Touch® przekona Cię do siebie, ponieważ jest łatwy w użyciu. Zaprogramowane przepisy na kawę espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato można wybrać jednym dotknięciem. Możesz również wybrać ciepłe mleko, spienione mleko lub gorącą wodę w prosty i wygodny sposób za pomocą jednego kliknięcia.

 

 

 

 

 

 

 

Funkcja dwóch kaw jednocześnie

 

Z funkcją Dwóch Kaw Jednocześnie możesz przygotować dwie kawy z mlekiem lub bez mleka w jednym czasie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wylewka kawy

 

Oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody sprawiają, że łatwo jest zrobić ulubiony napój bez przesuwania filiżanki. Wylewka posiada również zintegrowane podświetlenie LED i ma regulację wysokości do 140 mm, dzięki czemu jest miejsce nawet na wysokie szklanki do latte macchiato.

 

 

 

 

 

 

 

Młynek cichy jak szept

Chcesz zrobić swoją kawę po cichu? To nie jest problem, młynek jest wyjątkowo szybki a przy tym bardzo cichy jak szept.

 

 

 

 

 

Wyjmowana jednostka zaparzania

 

 

 

 

Wyjmowana jednostka zaparzania

Jednostka zamarzania jest łatwa w czyszczeniu, jest ją bardzo łatwo wyjąc i wyczyścić, dzięki temu jeszcze łatwiej wyczyścisz całe urządzenie.

 

 

 

 

 

Łatwe czyszczenie parą

 

 

 

Łatwe czyszczenie parą

Szybkie i higieniczne czyszczenie części mających kontakt z mlekiem przy użyciu gorącej wody i pary.

 

 

 

 

 

 

Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania

 

 

 

Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania

Komunikat na wyświetlaczu poinformuje Cię o konieczność czyszczenia lub odkamieniania. Czytelne instrukcje krok po kroku przeprowadzą Cię przez różne etapy czyszczenia.

 

 

 

 

 

Technologia Filtra PRO AQUA

 

 

Technologia Filtra PRO AQUA

Jeśli korzystasz z filtra do wody Melitta® Pro Aqua, CI Touch® ekspres musi być tylko raz w roku odkamieniany. Filtrowana woda nie tylko poprawia jakość i smak kawy, ale także zapobiega osadzaniu się kamienia w układzie wodnym. (Jest to potwierdzone podczasz zaparzania sześciu 120 ml filiżanek kawy dziennie i sześciokrotnej zmianie filtra zgodnie ze specyfikacją urządzenia).

 

 

Informacje

Kolor:
Kawy mleczne za naciśnięciem jednego przycisku: Tak
Możliwość stosowania wysokich szklanek - 15,3 cm: Nie
Wyświetlacz: Kolorowy
Łączność Bluetooth: NIE
Dzienna wydajność: Użytek domowy, do 30 kaw